درباره ما

درباره ورزکالا

تیم ورزشی ورزکالا در سال 1393با مدیریت جناب آقای بابک محمودی فعالیت خود را در زمینه واردات ، تولید ، تامین و آموزش رشته اسکیت آغاز کرد .

با توجه به رشد و پیشرفت سریع تیم ورزشی ورزکالا و شکوفایی آن ، مدیریت به راه اندازی سایت ورزکالا به عنوان اولین هاب ورزش ایران و ایجاد شرکای تجاری جدید و نمایندگان تصمیم گرفت تا هم مصرف کنندگان محصولات ورزشی بتوانند محصولات با کیفیت مورد نیاز خود را بدون واسطه و بهینه ترین قیمت تهیه نمایند و مربیان ورزشی ، رشته‌های مختلف بتوانند از سود مشارکت در فروش بهرمند شده و بستری همگانی برای رشد و نمو مربیان ، بازیکنان و مصرف کنندگان کالاهای ورزش ایجاد گردد.

ورزکالا در زمینه واردات

ورزکالا از سال 1394 واردکننده تجهیزات ورزشی به خصوص اسکیت بوده است و بدون واسطه محصولات را در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد. ورزکالا ، به منظور اطمینان بخشی به مشتری و همچنین تضمین کیفیت محصولات ، تلاش کرده است بهترین محصولات را از بهترین برندها ، مثل برند فلایینگ ایگل وارد کند تا بتواند پاسخ مناسبی به اطمینان مشتریان بدهد.

ورزکالا در زمینه تولید

با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص تولید ، تیم ورزشی ورزکالا در سال 1396 در حوزه تولید محصولات ورزشی،  با کیفیت جهانی در ایران و چین کار خود را آغاز کرده است .

ورزکالا در زمینه تامین

دفتر مرکزی ورزکالا واقع در تهران ، بورس کالا‌ی ورزشی (پاساژ کاوه)می‌باشد و توانایی تامین انواع محصولات ورزشی به قیمت رقابتی را داراست .

ورزکالا-مرجع(5)

در زمینه آموزش :

تیم ورزشی ورزکالا ، در چند سال اخیر  افتخار طراحی ، راه اندازی ، تجهیز چندین پیست اسکیت را در شهر تهران و چندین شهربزرگ از جمله اراک را داراست. و در مدت بسیار کوتاهی توانست بسیاری از شهرهای کوچک و بزرگ را به پیست اسکیت تجهیز کند.

حرف آخر قطعا هرتیم ورزشی بدون پشتوانه و همراهی شما عزیزان راه رشد و تعادلی را طی نخواهد کرد و ازاین که ورزکالا را انتخاب می‌کنید سپاس گذاریم .