اسکیت

برند فلایینگ ایگل

مشاهده همه

اسکیت بزرگسال

مشاهده همه

اسکیت بچگانه اسکیت بچگانه

مشاهده همه

برترین برندها

کفش اسکیت

ورزش اسکیت جزو ورزش‌های بسیار مهیج است که در بین سنین مختلف دارای طرفداران بسیار زیادی است. کفش اسکیت اصلی ترین وسیله در هنگام اسکیت بازی است. اسکیت دارای تنوع بسیار زیادی از نظر سبک بوده که کفش اسکیت‌های استفاده شده در هر سبک از کفش‌های مخصوص آن سبک استفاده می‌شود.

همان طور که گفته شد ، سبک اسکیت دارای تنوع بسیار زیادی بوده و در هنگام خرید کفش اسکیت باید به سبک بازی توجه بسیار زیادی کرد. امروزه کفش اسکیت توسط برندهای مختلفی از جمله فلایینگ ایگل ، روسز ، کالاری و غیره تولید شده و دارای تنوع بسیار زیادی از نظر مدل و ویژگی است. به همین دلیل در هنگام خرید کفش اسکیت باید به ویژگی‌ها و امکانات اسکیت دقت کرد.

قیمت کفش اسکیت

همان طور که گفته شد ، اسکیت توسط شرکت‌های مختلف و با امکانات متفاوت تولید می‌شود. این تنوع در ویژگی‌ها و امکانات باعث ایجاد اختلاف در قیمت کفش اسکیت می‌شود. به همین دلیل باید در هنگام خرید اسکیت کفشی به این نکته دقت کرد تا بهترین و بهینه ترین محصول را انتخاب کرد.

خرید کفش اسکیت

با توجه به تنوع بسیار بالای محصولات اسکیت ، انتخاب و خرید کفش اسکیا کار آسانی نبوده و در هنگام خرید کفش اسکیت باید بسیار دقت کرد. تیم ورزشی ورزکالا ، تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی در زمینه فروش اسکیت و محصولات جانبی آن می‌باشد. یکی از خدماتی ورزکالا ، ارائه می‌دهد مشاوره تخصصی و رایگان است.

تیم ورزشی ورز کالا ، دارای کادر مجربی از متخصصین حوزه اسکیت بوده و می‌تواند به خوبی شما عزیزان را در زمینه خرید اسکیت کفشی راهنمایی کند.تا بهترین اسکیت را با توجه به بودجه و نوع استفاده انتخاب کنید.

اسکیت هارد

اسکیت هارد یکی از انواع اسکیت است که امروزه پر رونق ترین و پر استفاده ترین نوع اسکیت است. این نوع اسکیت ، همان طور که از نام آن مشخص می‌باشد، این اسکیت دارای بوت سخت (هارد) است. اسکیت هارد ، مقاوم ترین نوع اسکیت از نظر استحکام بوت است. در واقع برای ساخت بوت اسکیت کفشی هارد ، از متریال‎های بسیار مقاوم مثل پلی پریلین استفاده می‌شود.

اسکیت هارد معمولا بیشترین ایمنی را برای اسکیت بازان فراهم می‌کند تا اسکیت سوار بتواند بدون نگرانی و دغدغه ذهنی در محیط‌های مختلف اسکیت بازی کند. با وجود متریال‌های بسیار مقاوم از جمله پلی پریلین سختی و استحکام بوت اسکیت به بیشترین حد خود می‌رسد.

قیمت اسکیت کفشی هارد

همان طور که گفته شد ، اسکیت هارد پر طرفدار ترین نوع اسکیت است و ایمنی اسکیت سوار را تا حد بالایی تامین می‌کند. امروزه کفش اسکیت هارد ، توسط شرکت‌های مختلفی تولید شده و دارای ویژگی‌های متفاوتی است این تفاوت در امکانات ، باعث ایجاد اختلاف قیمت بین اسکیت‌های هارد می‌شود. به همین دلیل در هنگام خرید کفش اسکیت هارد باید به این نکته توجه کرد.

خرید کفش اسکیت هارد

کفش اسکیت هارد امروزه توسط کمپانی‌های مختلفی تولید شده و در فروشگاه‌های متفاوتی عرضه می‌شود. اما نکته‌ای که در هنگام خرید کفش اسکیت هارد باید به آن توجه شود تناسب بین قیمت اسکیت و امکانات و کیفیت اسکیت هارد است.

تیم ورزشی ورزکالا ، بزرگترین وارد کننده کفش اسکیت و لوازم جانبی کفش اسکیت تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی در زمینه فروش اسکیت و لوازم ورزشی است. ورزکالا ، با هدف جلب رضایت مشتری ، محصولات خود را با بهترین قیمت و کیفیت عرضه می‌کند تا خیال خریداران و مشتریان در هنگام ثبت سفارش از بابت خرید کفش اسکیت هارد خود کاملا راحت باشد.

اسکیت حرفه ای

زمانی که سطح بازیکن اسکیت به سطح بالایی رسید ، اسکیت سوار به نقطه‌ای می‌رسد که کفش‌های اسکیت معمولی نیاز وی را بر آورده نکرده و اسکیت سوار نیاز به یک اسکیت حرفه‌ای دارد تا بتواند نیازهای حرفه‌ای او را برطرف کند.

امروزه شرکت‌های مختلفی کفش اسکیت حرفه‌ای تولید می‌کند که از شرکت‌های مشهور این حوزه می‌توان به فلایینگ ایگل ، روسز ، سبا و غیره اشاره کرد.

قیمت کفش اسکیت حرفه‌ای

در ساخت کفش اسکیت حرفه‌ای معمولا از متریال‌های با کیفیت تر و ویژگی‌های حرفه‌ای تری استفاده می‌شود. این حرفه‌ای تر بودن متریال و امکانات باعث بالا رفتن قیمت کفش اسکیت حرفه‌ای می‌شود اما با توجه به توضیحات داده شده ، این افزایش قیمت بی دلیل نیست.

خرید کفش اسکیت حرفه‌ای

با توجه به قیمت نسبتا بالای اسکیت حرفه‌ای ، باید انتخاب اسکیت به صورت بهینه بوده و بهترین اسکیت را با توجه به قیمت انجام شود. به همین دلیل در هنگام خرید کفش اسکیت حرفه‌ای باید به ویژگی‌های مختلف دقت کرد.

تیم ورزشی ورزکالا ، با ارائه توضیحات و همچنین معرفی کامل محصول سعی کرده است به بهترین شکل ممکن مشتری را برای خرید اسکیت راهنمایی کند. تا مشتری بتواند با خیال راحت و با دقیق ترین حالت ممکن انتخاب خود را انجام دهد.