نمایش 1–12 از 29 نتیجه

flying eagle f6s offroad (4)
خاکستری

اسکیت کفشی آفرود فلایینگ ایگل مدل Flying Eagle F7 TERRA 150 کد 1001087

۱۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان

اسکیت کفشی آفرود مدل F7 TERRA 150 فلایینگ ایگل

یکی از مسائلی که ذهن اسکیت بازان حرفه‌ای را همواره مشغول میکرد ، عدم اسکیت سواری در محیط های مختلف مثل دست ، کوه و غیره می‌باشد . شرکت محبوب فلایینگ ایگل ، با تولید اسکیت کفشی  آفرود F7 TERRA 150 این مشکل را برطرف کرده است. اسکیت فلایینگ ایگل offroad یک اسکیت بسیار باکیفیت برای محیط‌های مختلف می‌باشد که رویای اسکیت کردن در طبیعت را به واقعیت بدل کرده است. در ادامه با بررسی این اسکیت با ورزکالا ، حامی ورزش و سلامتی همراه باشید.
اسکیت آفرود فلایینگ ایگل F6s Falcon TERRA بوت
سبز
قرمز

اسکیت کفشی آفرود فلایینگ ایگل مدل FLYING EAGLE F6S Falcon TERRA 150 کد 1001095

۱۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان

اسکیت کفشی آفرود مدل F6S TERA 150 فلایینگ ایگل

یکی از مسائلی که ذهن اسکیت بازان حرفه‌ای را همواره مشغول میکرد ، عدم اسکیت سواری در محیط های مختلف مثل دست ، کوه و غیره می‌باشد . شرکت محبوب فلایینگ ایگل ، با تولید اسکیت کفشی  آفرود  F6S TERA 150 این مشکل را برطرف کرده است. اسکیت فلایینگ ایگل offroad یک اسکیت بسیار باکیفیت برای محیط‌های مختلف می‌باشد که رویای اسکیت کردن در طبیعت را به واقعیت بدل کرده است. در ادامه با بررسی این اسکیت با ورزکالا ، حامی ورزش و سلامتی همراه باشید.
اسکیت کفشی فلایینگ ایگل FLYING EAGLE F5S Falcon SUPERSONIC
سبز
قرمز

اسکیت کفشی فلایینگ ایگل FLYING EAGLE F6S Falcon SUPERSONIC کد 1001093

۸,۶۵۰,۰۰۰ تومان
معرفی و بررسی اسکیت کفشی فلایینگ ایگل مدل  F6s SUPER SONIC بوت اسکیت فلایینگ ایکل F6s SUPER SONIC با اولین
FLYING EAGLE F5 SUPER SONIC (7)
مشکی
مشکی بنفش

اسکیت کفشی فلایینگ ایگل مدل Flying Eagle F5s SUPERSONIC کد 1001092

۷,۸۸۰,۰۰۰ تومان

اسکیت فلایینگ ایگل F5s Eclipse

اسکیت کفشی f5s eclipse یکی از اسکیت‌های مطرح از محصولات برند محبوب فلایینگ ایگل می‌باشد که به دلیل داشتن امکانات  و کفیت بسیار زیاد و در عین حال ، قیمت مناسب  توانسته طرفداران بسیار زیادی را در بین اسکیت بازان پیدا کند. در ادامه برای بررسی اسکیت فلایینگ ایگل f5s eclipse  با ورز کالا ، تنها وارد کننده انحصاری برند فلایینگ ایگل همراه باشید.  

اسکیت کفشی فلایینگ ایگل مدل Flying Eagle F4 SUPERSONIC کد 1001091

۷,۵۲۰,۰۰۰ تومان
معرفی و بررسیاسکیت کفشی فلایینگ ایگل مدل F4 SUPER SONIC بوت اسکیت فلایینگ ایگل F4 SUPER SONIC بوت استفاده شده

اسکیت کفشی فلایینگ ایگل مدل Flying Eagle F3s SUPERSONIC کد 1001090

۷,۱۸۰,۰۰۰ تومان
معرفی و بررسی اسکیت فلایینگ ایگل F3s SUPER SONIC   بوت اسکیت فلایینگ ایکل F3s SUPER SONIC با نگاه کردن
Flying Eagle F7 optimum (11)
خاکستری

اسکیت کفشی فلایینگ ایگل مدل Flying Eagle F7 Optimum کد 1001013

۶,۶۸۰,۰۰۰ تومان

اسکیت فلایینگ ایگل S6S

اسکیت فلایینگ ایگل  S6S یکی از اسکیت‎‌های بچگانه بسیار پر طرفدار در بین اسکیت‌های موجود در بازار می‌باشد که شرکت فلایینگ ایگل برای تکیمل کردن تنوع محصولات خود آن را تولید کرده است. اسکیت فلایینگ ایگل S6S جزو مدل‌های قدیمی می‌باشد که در ورژن جدید خود دارای تغییراتی به نسبت ورژن قبلی خود می‌باشد. برای نقد و بررسی اسکیت کفشی فلایینگ ایگل S6S در ادامه با ما همراه باشید.

اسکیت کفشی فلایینگ ایگل FLYING EAGLE FBS SUPERSONIC کد 1001094

۶,۴۰۰,۰۰۰ تومان

اسکیت فلایینگ ایگل FBS

اسکیت فلایینگ ایگل  FBS یکی از مقرون و به صرفه ترین مدل های اسکیت در بین محصولات برند فلایینگ ایگل می‌باشد که به دلیل داشتن قیمت بسیار مناسب در کنار داشتن امکانات بسیار زیاد ، طرفداران بسیار زیادی را در بین اسکیت بازار ، پیدا کرده است. در ادامه برای نقد و بررسی اسکیت FBS با ما همراه باشید.

اسکیت کفشی فلایینگ ایگل مدل Flying Eagle F6s Falcon کد 1001021

۵,۲۹۰,۰۰۰ تومان
اسکیت فلایینگ ایگل F6 Falcon جزو اسکیت‌های بسیار محبوب در بازار می‌باشد که به دلیل داشتن امکانات بسیار مناسب و همچنین کیفیت ساخت بسیار مناسب طرفداران بسیار زیادی را دارا می‌باشد. اسکیت فلایینگ ایگل f6 falcon مناسب برای استفاده مبتدی تا حرفه‌ای برای سبک‌های استریت ، شهری ، اسلالوم و استفاده نیمه حرفه‌ای هاکی می‌باشد.این اسکیت در دو رنگ قرمز و سبز تولید می‌شود که بسته به سلیقه می‌توان آن را انتخاب کرد. برای نقد و بررسی این اسکیت در ادامه با ما همراه باشید.

اسکیت کفشی فلایینگ ایگل مدل Flying Eagle F5s Eclipse کد 1001009

۴,۳۵۰,۰۰۰ تومان

اسکیت فلایینگ ایگل F5s Eclipse

اسکیت کفشی f5s eclipse یکی از اسکیت‌های مطرح از محصولات برند محبوب فلایینگ ایگل می‌باشد که به دلیل داشتن امکانات  و کفیت بسیار زیاد و در عین حال ، قیمت مناسب  توانسته طرفداران بسیار زیادی را در بین اسکیت بازان پیدا کند. در ادامه برای بررسی اسکیت فلایینگ ایگل f5s eclipse  با ورز کالا ، تنها وارد کننده انحصاری برند فلایینگ ایگل همراه باشید.  

اسکیت کفشی فلایینگ ایگل مدل Flying Eagle F4 Raven کد 1001008

۴,۰۵۰,۰۰۰ تومان

اسکیت فلایینگ ایگل F4 Raven

اسکیت فلایینگ ایگل  F4 Raven یکی از اسکیت‌های بسیار پر طرفدار در عین حال جدید از سری F4  برند فلایینگ ایگل می‌باشد که تیم ورزشی ورزکالا ، تنها وارد کننده و نمایندگی برند فلایینگ ایگل آن را وارد کرده است. این اسکیت یکی از اسکیت‌های نسبتا سطح بالا می‌باشد که دارای امکانات مختلفی می‌باشد. در ادامه با نقد و بررسی این اسکیت با ما همراه باشید.

خرید اسکیت فلایینگ ایگل

اسکیت فلایینگ ایگل-ورزکالا (3)

خرید اسکیت فلایینگ ایگل ورزش اسکیت ، یکی از ورزش‌های بسیار مطرح و درعین حال بسیار محبوب در بین رده‌های سنی مختلف می‌باشد. امروزه کمپانی‌های مختلفی با تنوع بسیار زیادی اقدام به تولید محصولات مربوط به این ورزش کرده‌اند. که دارای کیفیت و قیمت بسیار متفاوت می‌باشد.
فلایینگ ایگل یکی از برندهای بسیار محبوب و در عین حال بسیار خوش سابقه در این حوزه می‌باشد. شرکت فلایینگ ایگل به صورت تخصصی بر روی طراحی و تولید اسکیت فعالیت داشته و توانسته محصولات بسیار با کیفیتی را تولید و عرضه کند.
اسکیت کفشی فلایینگ ایگل ، جزو اسکیت‌های بسیار پر طرفدار می‌باشد که دلیل آن ، داشتن کیفیت و قابلیت‌های بسیار زیاد محصولات آن می‌باشد.

اسکیت کفشی فلایینگ ایگل

اسکیت کفشی فلایینگ ایگل دارای تنوع بسیار بالایی از نظر مدل و بازه قیمتی می‌باشد. به طوری شرکت فلایینگ ایگل که برای قشر وسیعی از افراد ، محصولات مختلفی تولید کرده است.
از جمله اسکیت کفشی flying eagle که جزو محصولات تاپ بازار می‌باشد می‌توان به flying eagle f7 ، flying eagle f6 falcon ، flying eagle s6s ، flying eagle f5s Eclipse و غیره اشاره کرد.
از دیگر محصولات شرکت اسکیت فلایینگ ایگل می‌توان به فریم فلایینگ ایگل ، چرخ فلایینگ ایگل و غیره اشاره کرد.

قیمت کفش اسکیت فلایینگ ایگل

اسکیت فلایینگ ایگل-ورزکالا (2)

فلایینگ ایگل دارای سبد محصول بسیار گسترده می‌باشد. به طوری که قیمت اسکیت کفشی فلایینگ ایگل دارای تنوع بسیار بالایی است. این تنوع قیمت اسکیت flying eagle باعث محبوبیت روز افزون برند اسکیت فلاینگ ایگل شده است.
در واقع شرکت فلایینگ ایگل یک کمپانی چند ملیتی می‌باشد.

محصولات شرکت فلایینگ ایگل ، در کشور چین تولید می‌شود اما باید به این نکته توجه کرد که محصولات تولید شده در flying eagle توسط مهندسین و طراحان اسپانیایی طراحی شده است. به همین دلیل اکثر اسکیت flying eagle دارای استانداردهای مجاز است.

این نکته باعث افزایش کیفیت و همچنین بالا رفتن کیفیت محصولات برند فلایینگ ایگل شده است.
شرکت فلایینگ ایگل همواره تلاش می‌کند با تولید محصولات با کیفیت تر و همچنین قیمت منصفانه تر ، خود را بیشتر در دل ورزشکاران جای دهد.

نمایندگی فلاییگ ایگل

اسکیت فلایینگ ایگل-ورزکالا (1)

ورزکالا ، تنها نمایندگی فلایینگ ایگل می‌باشد که خدمات گرانتی ، خدمات پس از فروش اسکیت های فلایینگ ایگل و محصولات جانبی آن را انجام می‌دهد.

طرفداران برند فلایینگ ایگل می‌توانند محصولات مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی ورز کالا ، تهیه کنند.و برای خرید اسکیت  های فلایینگ ایگل به صفحه تخصصی اسکیت ورزکالا مراجعه کنند خرید اسکیت فلایینگ ایگل .

نمایندگی اسکیت فلاینگ ایگل در منیریه تهران

ورزکالا اولین نمایندگی و همچنین تنها نمایندگی اسکیت فلاینگ ایگل بوده و تمامی خدمات پس از فروش محصولات برند فلایینگ ایگل را انجام می‌دهد.

همچنین محصولات این برند که توسط این فروشگاه اینترنتی به فروش برسد ، دارای 2 سال ضمانت فریم و بوت بوده و در صورت بروز هر گونه مشکل در این دو قسمت ، ورزکالا خدمات مربوطه را به صورت رایگان ارائه می‌دهد.

نمایندگی اسکیت فلاینگ ایگل در منیریه تهران تنها ورزکالا بوده و هیچگونه نمایندگی رسمی برای برند فلایینگ ایگل در تهران وجود ندارد.